Kullanıcı adı ve Şifrenizi giriniz Yeni şifre
Kaydol
x
Dj Muratt Mat – Pati Defilesinde Sokak Hayvanları için sahne aldı.! Dj Muratt Mat – Pati Defilesinde Sokak Hayvanları için sahne aldı.!
Dj Muratt Mat - Pati Defilesinde Sokak Hayvanları için sahne aldı.!
Read More Dj Muratt Mat – Pati Defilesinde Sokak Hayvanları için sahne aldı.!
Murat Mat Her Cumartesi Radyo Mega’da Murat Mat Her Cumartesi Radyo Mega’da
Murat Mat Her Cumartesi Radyo Mega'da
Read More Murat Mat Her Cumartesi Radyo Mega’da

Dj Muratt Mat – Pati Defilesinde Sokak Hayvanları için sahne aldı.!

No Rating
Dj Muratt Mat - Pati Defilesinde Sokak Hayvanları için sahne aldı.!

Dj Muratt Mat – Pati Defilesinde Sokak Hayvanları için sahne aldı.!

Dj Muratt Mat – Pati Defilesinde Sokak Hayvanları için sahne aldı.! Koza Derneğinin düzenlediği Sokak Hayvanları Yararına düzenlenen Pati´Defilesinde Muhteşem bir Organizasyona İmza atıldı.
Ünlü Modacı Fatma Bağçivan´nın İlkbahar – Yaz Defilesinde Başarılı Mankenler Dilara Kırmıt,Sibel Kara,Büşra Öztürk,Nihal Ergun,Dilara Bilgiç,Neslişah Ertürk,Nurcan Akcan,Özge Tunalı ve Başak Demir Muhteşem bir Shov´a İmza attılar.pat Dj Muratt Mat - Pati Defilesinde Sokak Hayvanları için sahne aldı.! Magazin
İstanbul´dan´ Sokak Hayvanlarına destek amaçlı Proje´ye Katılan Başarılı Sunucu Lale Karaca ve Süleyman Tezcan Gece´nin Sunuculuğunu Üstlenerek büyük beğeni topladılar.

Başarılı Sanatçı Özgür Özkan Defileye Sesi ile Destek verirken,Bursa´nın en Başarılı Dj´leri olarak bilinen Dj Murat Mat ve Dj Volkan Sakder Muhteşem Performansları ile Geceye Renk Kattılar.

Renkli Yüzler olarak bilinen Enver Üçüncü,Nuray Ayhan,Özlem Yerlikaya,Leyla Polat,Bilge Fırat,Ahmet Cem Fırat,Gül-şah,Ersan Tekin,Çiler Çeliker,Mehmet Emin Baran,Rahime Kangal,Deniz Demirpençe,Elif Uslu,Türkan Tavukçuoğlu ve Nesrin Yılmaz gibi Ünlü İsimlerden oluşan ekip,
Pati Logolu T-Shirt´lar giyerek ellerinde Hayvan Hakları ile ilgili Afişler tuttarak Sokak Hayvanlarına birlikte Sahneden destek verdilerBursa, sokak hayvanlarının sesi olabilmek adına farklı bir etkinliğe imza attı. Plaza 16’da düzenlenen ‘Pati’ adını taşıyan defile, izleyenlerin gözlerini kamaştırdı.

 Koza Dağcılık, Kültür-Sanat ve Spor Kulübü Derneği işbirliği ile sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde, farkındalık yaratmak ve sokak hayvanlarının sesini duyurabilmek amacıyla Plaza 16 Merkezi’nde  “Pati” isimli defile düzenledi. Eğlenceli saatler yaşanan defileyi Lale Karaca ve Süleyman Tezcan’ın sundu. Etkinlik, Koza Dağcılık Kültür Sanat ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Nesrin Güner Yılmaz’ın konuşması ile başladı. Derneğe bu proje sunulduğunda seve seve kabul edildiğini söyleyen Yılmaz,  yaşamanın her canlının hakkı olduğunu ve bu yaşam hakkına herkesin saygı duyması gerektiğini söyledi. 5199 Sayılı Hayvan Hakları Kanunu nezdinde sokak hayvanlarının sahip olabileceği hakların belirlenmiş olduğuna işaret eden Yılmaz, “Şehirlerde de insan yoğunluğu olan yerlerde, cami, okul, park gibi yerlerin bu hayvanlara yasak olmasından dolayı, dostlarımız ne yazık ki şehir dışlarına atılacaklar. Felaketi düşünebiliyor musunuz? Bizlerin istediği aşıla-kısırlaştır-yaşat ve alındığı bölgeye tekrar bırak, ama yeni tasarıda bu maddeler değiştirilmek istenmektedir” dedi.

YAŞAM HER CANLININ HAKKI

Geceye damgasını vuran defile, Nesrin Güner Yılmaz’ın konuşmasının ardından başladı. mankenler bu sefer hayvanlar için podyuma çıktı. Renkli görüntülere ev sahipliği yapan defilede dans evinin öğrencileri sahnede Latin rüzgarları estirerek izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Defilenin sonunda ise sahneye, coşkulu şarkılarıyla konukları coşturan Özgür Özkan çıktı. Unutulmaz görüntülere ev sahipliği yapan defileden çıkarılacak birçok anlam vardı. Yaşamak her canlının hakkıdır ve bu hakka herkesin saygı duymalı. Sokaklardaki dostlarımız insani değerler çerçevesinde tıpkı bizler gibi yaşamalı.

favicon Dj Muratt Mat - Pati Defilesinde Sokak Hayvanları için sahne aldı.! Magazin

Tags

About: murattmat

Dj Müzik Prodüktörü

0 thoughts on “Dj Muratt Mat – Pati Defilesinde Sokak Hayvanları için sahne aldı.!”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir